HAKKıNDA

Zhejiang Taizhou Huangyan Jingzheng ould 1998 o. o.,ltd 1998 yılında kurulmuştur. Tasarım, geliştirme, üretim ve pipefitting kalıpları her türlü için çok yönlü entegre çözüm sağlamak. biz en büyük boru montaj kalıp China üretmektedir. Has ISO9001-2001quality sistem belgesi geçti ve 20'den fazla patentli teknoloji elde edildi katlanabilir çekirdek sürgü. 20 yıldan fazla çaba sarf eden Jingzheng, boru bağlantı kalıpları alanında yüksek bir itibar yarattı. Kalıpların % 85'inden fazlası Europe, America, Mi. East, Souousia sia, Africa ve 50'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. The kalıp fabrikamız tarafından üretilen yüksek kaliteli çelik, sıkı ısıl işlem süreci, kaliteyi sağlamak ve üretimin otomasyonunu ve verimliliğini artırmak için hassas işleme ile güvenilir yapı benimser. Quality ilk ve hizmet düşünceli bizim değişmez ilkelerimizdir; dürüstlük ilk ve müşteri ilk olarak, takip ettiğimiz ve uyguladığımız iş felsefemizdir; Chinhinworld world world world world world world, dünyaya hizmet veren China merkezli dünya standartlarında bir plastik kalıp üreticisi olmaya kararlıdır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Plastik kalıp üreticileri, piyasadaki düşük maliyetli plastik kalıpların rolünü tanıtıyor

Plastik kalıp üreticileri ile çalışmanın birçok yararına rağmen, kalite ve güvenilirlik konusunda kendilerini ödüllendiren bir üretici seçmek önemlidir. Plastik kalıp üreticileri için pazar son derece rekabetçi ve tüm üreticiler eşit yaratılmamıştır. Araştırma, yorumları okuyun ve çalışmak için bir üreticiye yerleşmeden önce referanslar isteyin.


Plastik kalıp üreticileri: kalite ve uygun fiyatta kendilerini ödüllendirmek

Plastik kalıp üreticileri üretim dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Yüksek kaliteli ve hassas mühendislik kalıpları üretiminde uzmanlıkları olmadan, plastik ürünlerin üretimi imkansız olacaktır. Bu kalıplar, içecek ve gıda ambalajından tıbbi ekipman ve otomotiv bileşenlerine kadar çok çeşitli endüstriler için çok önemlidir.


İşleme merkezinin işleme doğruluğu nasıl geliştirilir

Gerçek sanayileşmiş üretimde, elde etmek için belirli kalıpların yardımıyla işlenecek birçok parça veya ürün bulunmaktadır. Kalıp işleme sürecinde, son işlenen kalıbın sonraki üretim işlemlerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmesi için, tüm kalıbın ayrıntılarını onarmak, işlemek ve geliştirmek için işleme merkezlerini kullanmak genellikle gereklidir. Kalıp işlemenin doğruluğunu nasıl geliştirebilirim? Aşağıdakilere bir bakalım.


Enjeksiyon kalıplama tipi kalıpları işlerken dikkat ne

Enjeksiyon kalıpları kozmetik endüstrisinde ve günlük ihtiyaçların işlenmesinde en yaygın kullanılan kalıplardan biridir. Kalıp işleme sürecinde, tüm üretim süreci ve ilgili detaylar yapılmalıdır, aksi takdirde kalıbın doğruluğuna yol açabilir.


Enjeksiyon kalıplarını işlerken bunlara dikkat etmeliyiz

Enjeksiyon kalıplama aslında enjeksiyon kalıplama. Ürünün şeklini ve boyutunu ve görünüşünün temizliğini belirleyen bir enjeksiyon kalıplama tesisinde önemli bir üretim aracıdır. Kalıp malzemesi genellikle çeliktir ve temelde bir ön ve arka kalıptan oluşur. Enjeksiyon kalıbının kalitesi, enjeksiyon kalıplama üretimi sürecinde göz ardı edilmemesi gereken ürünün kalitesini ve üretim verimliliğini doğrudan belirleyebilir. İşte, bir göz atmak için beni takip et!


Enjeksiyon kalıplama aleti olduğunda bu noktalar not edilmelidir

Son zamanlarda, bir çok ortak enjeksiyon kalıplama sırasında hangi noktaların dikkat edilmesi gerektiğini sordular, bugün shanghai enjeksiyon kalıplama sırasında hangi noktaların dikkat edilmesi gerektiğine bir göz attı!


Enjeksiyon kalıbının sıcaklığı kalıplanmış kısımda hangi etkiye sahiptir?

Plastik parçanın şekli ve ayırma yüzeyinin tasarımı, soğutma ortamı türü, sıcaklık, akış hızı, soğutma borusunun geometrik parametreleri ve alanımızın düzenlenmesi gibi enjeksiyon kalıbının soğutulmasını etkileyen birçok sebep vardır. kalıp malzemesi, Eriyik sıcaklığı ve plastik parçanın gereksinimleri enjeksiyon kalıbının sıcaklığı için plastik parça üzerinde belirli bir etkiye sahiptir, şimdi detaylara bir göz atalım.


Enjeksiyon kalıplama koşulları hakkında açık mısınız?

Son zamanlarda bir çok ortak enjeksiyon kalıplama koşulları var ne, aşağıdaki enjeksiyon kalıplama koşullarına bir göz atacağım ne yönleri!


daha fazla göster