O NÁS

Zhejiang taizhou huangyan jingzheng plesní co., ltd založená v roku 1998. Špecializuje sa na návrh, vývoj, výrobu a poskytovanie všestranného integrovaného riešenia pre všetky druhy potrubných foriem. sme jedným z najväčších potrubia montáž formy vyrába v číne. prešiel ISO9001-2001quality systémový certifikát a získal viac ako 20 patentovaných tecnologiessuch ascollapsible core sliders. Po viac ako 20 rokoch úsilia, jingzheng vytvoril vysokú povesť v oblasti potrubia montáž formy. Viac ako 85% foriem sa vyváža do európy, ameriky, blízkeho východu, juhovýchodnej ázie, afriky a viac ako 50 krajín. Pleseň vyrábaný našou továrňou prijíma vysoko kvalitnú oceľ, prísny proces tepelného spracovania, spoľahlivú štruktúru s presným spracovaním, aby sa zabezpečila kvalita a zlepšila automatizácia a účinnosť výroby. Kvalita prvá a servis ohľadom sú naše nezmeniteľné princípy; úprimnosť prvý a zákazník prvý sú naše obchodné filozofia, že sme sa usilovať a cvičiť; jingzheng pleseň sa zaviazala stať sa výrobcom plastových plesní svetovej triedy so sídlom v číne a slúži svetu.

vidieť viac

Správy

Výrobcovia plastových plesní predstavujú úlohu lacných plastových foriem na trhu

Napriek mnohým výhodám práce s výrobcami plastových plesní je dôležité vybrať si výrobcu, ktorý sa pýši kvalitou a spoľahlivosťou. Trh pre výrobcov plastových plesní je vysoko konkurencieschopný a nie všetci výrobcovia sú vytvorení rovnaké. Výskum, čítať recenzie, a požiadať o referencie pred usadením na výrobcu pracovať s.

2023-04-03 vidieť viac

Výrobcovia plastových plesní: pridávajúce sa na kvalitu a cenovú cenovú cenu

Výrobcovia plastových plesní hrajú rozhodujúcu úlohu vo svete výroby. Bez ich odbornosti na výrobu kvalitných a presných inžinierskych foriem by bola výroba plastových výrobkov nemožná. Tieto formy sú rozhodujúce pre širokú škálu priemyselných odvetví, od nápojov a obalov potravín až po lekárske zariadenia a automobilové komponenty.

2023-03-31 vidieť viac

Ako zlepšiť presnosť obrábania obrábacieho centra

V skutočnej priemyselnej výrobe existuje mnoho častí alebo predmetov, ktoré je potrebné spracovať pomocou určitých foriem na dosiahnutie. V procese spracovania plesní je často nutné použiť obrábacie centrá na opravu, spracovanie a zlepšenie detailov celej formy, takže konečná spracovaná forma môže lepšie spĺňať potreby následných výrobných operácií. Ako zlepšiť presnosť spracovania foriem? Poďme sa pozrieť na nasledujúce.

2022-12-22 vidieť viac

Čo venovať pozornosť pri spracovaní vstrekovacie formy typu

Vstrekovacie formy sú jednou z najpoužívanejších foriem v kozmetickom priemysle a pri spracovaní každodenných potrieb. V procese spracovania plesní by mal byť vykonaný celý výrobný proces a súvisiace detaily, inak to môže viesť k presnosti formy je ovplyvnená.

2022-12-22 vidieť viac

Mali by sme dávať pozor na tieto pri spracovaní vstrekovacích foriem

Vstrekovanie je vlastne vstrekovanie. Je dôležitým výrobným nástrojom v vstrekovacom závode, ktorý určuje tvar a veľkosť výrobku, ako aj čistotu jeho vzhľadu. Materiál formy je zvyčajne oceľový a v podstate sa skladá z prednej a zadnej formy. Kvalita vstrekovacej formy môže priamo určiť kvalitu výrobku a jeho produkčnú účinnosť, čo sa nesmie ignorovať v procese výroby vstrekovania. Tu, nasledujte ma pozrieť!

2022-07-28 vidieť viac

Tieto body je potrebné poznamenať pri vstrekovaní nástrojov

V poslednej dobe sa veľa partnerov pýtali, na aké body je potrebné venovať pozornosť pri vstrekovaní, dnes shanghai vyhlásil, aby sa pozrieť na aké body je potrebné venovať pozornosť pri vstrekovaní!

2022-01-10 vidieť viac

Aký účinok má teplota vstrekovacej formy na liatú časť?

Existuje mnoho dôvodov, ktoré ovplyvňujú chladenie vstrekovacej formy, ako je tvar plastovej časti a konštrukcia oddeľovacej plochy, typ chladiaceho média, teplota, prietok, geometrické parametre chladiaceho potrubia a usporiadanie nášho priestoru, plesní materiál, Teplota tavenia a požiadavky na plastovú časť sú všetky pre teplotu vstrekovacej formy má určitý vplyv na plastovú časť, teraz sa pozrime na detaily.

2021-11-12 vidieť viac

Ste jasné o podmienkach vstrekovania?

V poslednej dobe existuje veľa partnerov vstrekovacie podmienky čo, nasledujúce budem sa pozrieť na podmienky vstrekovania aké aspekty!

2021-11-12 vidieť viac

vidieť viac