O FIRMIE 

Zhejiang Taizhou Huangyan Jingzheng Mold Co.,ltd założona w 1998 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu, produkcji i dostarczeniu wszechstronnego zintegrowanego rozwiązania dla wszystkich rodzajów form do montażu rur. Jesteśmy jednym z największych producentów form do montażu rur w Chinach. Zdał certyfikat systemu ISO9001-2001quality i uzyskał ponad 20 opatentowanych składanych rdzeni tecnologiessuch. Po ponad 20 latach starań Jingzheng stworzył wysoką reputację w dziedzinie form do montażu rur. Ponad 85% form jest eksportowanych do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i ponad 50 krajów. Forma produkowana przez naszą fabrykę przyjmuje wysokiej jakości stal, ścisły proces obróbki cieplnej, niezawodną strukturę z precyzyjnym przetwarzaniem w celu zapewnienia jakości i poprawy automatyzacji i wydajności produkcji. Jakość na pierwszym miejscu i troskliwa obsługa to nasze niezmienne zasady; przede wszystkim uczciwość, a przede wszystkim klient to nasza filozofia biznesowa, którą realizujemy i praktykujemy; JINGZHENG Mould jest zdecydowany stać się światowej klasy producentem form z tworzyw sztucznych z siedzibą w Chinach, obsługującym świat.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producenci form z tworzyw sztucznych wprowadzają rolę tanich form z tworzyw sztucznych na rynku

Pomimo wielu zalet pracy z producentami form z tworzyw sztucznych, ważne jest, aby wybrać producenta, który szczyci się jakością i niezawodnością. Rynek producentów form z tworzyw sztucznych jest wysoce konkurencyjny i nie wszyscy producenci są sobie równi. Zbadaj, przeczytaj recenzje i poproś o referencje, zanim zdecydujesz się na producenta do współpracy.

2023-04-03 Zobacz więcej

Producenci form z tworzyw sztucznych: dbanie o jakość i przystępność cenową

Producenci form z tworzyw sztucznych odgrywają kluczową rolę w świecie produkcji. Bez ich doświadczenia w produkcji wysokiej jakości i precyzyjnych form inżynieryjnych produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych byłaby niemożliwa. Formy te mają kluczowe znaczenie dla wielu branż, od opakowań do napojów i żywności po sprzęt medyczny i komponenty samochodowe.

2023-03-31 Zobacz więcej

Jak poprawić dokładność obróbki centrum obróbkowego

W rzeczywistej produkcji uprzemysłowionej istnieje wiele części lub przedmiotów, które muszą być przetwarzane za pomocą niektórych f orm. W procesie przetwarzania form często konieczne jest stosowanie centrów obróbkowych do naprawy, przetwarzania i ulepszania szczegółów całej formy, tak aby końcowa przetworzona forma mogła lepiej zaspokoić potrzeby kolejnych operacji produkcyjnych. Jak poprawić dokładność przetwarzania formy? Rzućmy okiem na następujące.

2022-12-22 Zobacz więcej

Na co zwrócić uwagę podczas przetwarzania form wtryskowych

Formy wtryskowe są jedną z najczęściej stosowanych form w przemyśle kosmetycznym i przetwarzaniu codziennych potrzeb. W procesie przetwarzania formy należy wykonać cały proces produkcyjny i powiązane szczegóły, w przeciwnym razie może to prowadzić do dokładności formy.

2022-12-22 Zobacz więcej

Powinniśmy zwrócić na to uwagę podczas przetwarzania form wtryskowych

Formowanie wtryskowe jest w rzeczywistości formowaniem wtryskowym. Jest to ważne narzędzie produkcyjne w zakładzie formowania wtryskowego, które określa kształt i wielkość produktu, a także czystość jego wyglądu. Materiał formy jest zwykle stalowy i zasadniczo składa się z przedniej i tylnej formy. Jakość formy wtryskowej może bezpośrednio określać jakość produktu i jego wydajność produkcji, których nie wolno ignorować w procesie formowania wtryskowego. Proszę, chodź za mną, żeby spojrzeć!

2022-07-28 Zobacz więcej

Punkty te należy zauważyć, gdy oprzyrządowanie do formowania wtryskowego

Ostatnio wielu partnerów pytało, na jakie punkty należy zwrócić uwagę podczas formowania wtryskowego, dziś Szanghaj Wymawiany, aby przyjrzeć się, na jakie punkty należy zwrócić uwagę podczas formowania wtryskowego!

2022-01-10 Zobacz więcej

Jaki wpływ ma temperatura formy wtryskowej na formowaną część?

Istnieje wiele powodów, które wpływają na chłodzenie formy wtryskowej, takich jak kształt części z tworzywa sztucznego i konstrukcja powierzchni rozdzielającej, rodzaj medium chłodzącego, temperatura, natężenie przepływu, parametry geometryczne rury chłodzącej i układ naszej przestrzeni, materiał formy, Temperatura topnienia i wymagania dotyczące części z tworzywa sztucznego są dla temperatury formy wtryskowej ma pewien wpływ na część z tworzywa sztucznego, teraz spójrzmy na szczegóły.

2021-11-12 Zobacz więcej

Czy masz jasność co do warunków formowania wtryskowego?

Ostatnio istnieje wiele warunków formowania wtryskowego partnerów, co, poniżej przyjrzę się warunkom formowania wtryskowego, jakie aspekty!

2021-11-12 Zobacz więcej

Zobacz więcej