PAR 

Zhejiang taizhou huangyan jingzheng pelējuma co ltd dibināta 1998. gadā. Specializējas dizaina, izstrādāt, ražot un nodrošināt visaptverošu integrētu risinājumu visu veidu cauruļvadu montāžas veidņu. mēs esam viens no lielākajiem cauruļu montāžas pelējuma ražo ķīnā. ir izturējusi ISO9001-2001quality sistēmas sertifikātu un ieguvusi vairāk nekā 20 patentētās teknoloģijas, piemēram, salokāmas kodolu slīdēji. Pēc vairāk nekā 20 gadu centieniem, jingzheng ir izveidojis augstu reputāciju jomā cauruļu montāžas veidņu. Vairāk nekā 85% no veidņu tiek eksportēti uz eiropu, ameriku, tuvajiem austrumiem, dienvidaustrumāziju, āfriku un vairāk nekā 50 valstīm. Mūsu rūpnīcas ražotā pelējuma pieņem augstas kvalitātes tēraudu, stingru termiskās apstrādes procesu, uzticamu struktūru ar precīzu apstrādi, lai nodrošinātu kvalitāti un uzlabotu ražošanas automatizāciju un efektivitāti. Kvalitāte pirmais un pakalpojums apsvērt ir mūsu nemainīgs principi; godīgums pirmais un klients pirmais ir mūsu biznesa filozofija, ka mēs esam turpinājuši un praktizēt; jingzheng pelējuma ir apņēmusies kļūt par pasaules klases plastmasas pelējuma ražotāju, kas atrodas ķīnā, apkalpo pasauli.

skatīt vairāk

NEWS

Plastmasas pelējuma ražotāji ievieš lomas zemu izmaksu plastmasas pelējuma tirgū

Neskatoties uz daudzajām priekšrocībām, strādājot ar plastmasas pelējuma ražotājiem, ir svarīgi izvēlēties ražotāju, kas lepojas ar kvalitāti un uzticamību. Plastmasas pelējuma ražotāju tirgus ir ļoti konkurētspējīgs, un ne visi ražotāji ir radīti vienādi. Pētījums, lasīt atsauksmes, un lūgt atsauces pirms norēķināšanās uz ražotāju strādāt ar.

2023-04-03 skatīt vairāk

Plastmasas pelējuma ražotāji: priding sevi par kvalitāti un pieejamību

Plastmasas pelējuma ražotājiem ir izšķiroša loma ražošanas pasaulē. Bez to pieredzes augstas kvalitātes un precizitātes inženierijas veidņu ražošanā, plastmasas izstrādājumu ražošana būtu neiespējama. Šīs formas ir izšķirošas plašai nozares, sākot no dzērienu un pārtikas iepakojuma līdz medicīnas iekārtām un automobiļu sastāvdaļām.

2023-03-31 skatīt vairāk

Kā uzlabot apstrādes centra apstrādes precizitāti

Faktiskajā industrializētajā ražošanā ir daudz detaļu vai priekšmetu, kas ir jāapstrādā ar noteiktu pelējumu palīdzību, lai sasniegtu. Pelējuma apstrādes procesā bieži vien ir nepieciešams izmantot apstrādes centrus, lai labotu, apstrādātu un uzlabotu visa pelējuma detaļas, tā, ka galīgā apstrādātā pelējuma var labāk apmierināt turpmāko ražošanas operāciju vajadzības. Kā uzlabot veidņu apstrādes precizitāti? Pieņemsim apskatīt sekojošo.

2022-12-22 skatīt vairāk

Ko pievērst uzmanību, pārstrādājot iesmidzināšanas veida pelējuma

Iesmidzināšanas veidnes ir viena no plašāk izmantotajām veidnēm kosmētikas rūpniecībā un ikdienas vajadzību apstrādē. Pelējuma apstrādes procesā ir jāveic viss ražošanas process un saistītās detaļas, pretējā gadījumā tas var izraisīt veidņu precizitāti.

2022-12-22 skatīt vairāk

Mums vajadzētu pievērst uzmanību šiem, pārstrādājot iesmidzināšanas veidnes

Iesmidzināšanas formēšana ir faktiski iesmidzināšanas formēšana. Tas ir svarīgs ražošanas rīks iesmidzināšanas rūpnīcā, kas nosaka produkta formu un lielumu, kā arī tā izskata tīrību. Pelējuma materiāls parasti ir tērauda un pamatā sastāv no priekšējā un aizmugurējā pelējuma. Iesmidzināšanas pelējuma kvalitāte var tieši noteikt produkta kvalitāti un tā ražošanas efektivitāti, ko nedrīkst ignorēt spaidīšanas ražošanas procesā. Šeit, seko man, lai skatītos!

2022-07-28 skatīt vairāk

Šie punkti ir jāatzīmē, kad iesmidzināšanas instrumentu

Nesen daudzi partneri ir jautājuši, kādi punkti ir jāpievērš uzmanība, kad iesmidzināšanas, šodien shanghai izteica, lai apskatīt, kādi punkti ir jāpievērš uzmanība, kad iesmidzināšanas!

2022-01-10 skatīt vairāk

Kāda ietekme ir injekcijas pelējuma temperatūra uz formēto daļu?

Ir daudz iemeslu, kas ietekmē iesmidzināšanas pelējuma dzesēšanu, piemēram, plastmasas daļas formu un atdalīšanās virsmas dizainu, dzesēšanas vidēja veidu, temperatūru, plūsmas ātrumu, ģeometriskie parametri dzesēšanas caurules un izkārtojumu mūsu telpu, pelējuma materiālu, Kausēšanas temperatūra un plastmasas daļas prasības ir visas par injekcijas pelējuma temperatūru, kam ir zināma ietekme uz plastmasas daļu, tagad apskatīt detaļas.

2021-11-12 skatīt vairāk

Vai jūs esat skaidrs par nosacījumiem, iesmidzināšanas?

Nesen ir daudz partneru injekcijas formēšanas apstākļi, kas, turpmāk es apskatīt apstākļus injekcijas formēšanas kādi aspekti!

2021-11-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk