APIE MUS

Specializuojasi projektuoti, kurti, gaminti ir teikti visapusišką integruotą sprendimą visų rūšių vamzdžių montavimo formų. išlaikė ISO9001-2001quality sistemos sertifikatą ir gavo daugiau nei 20 patentuotų teknologijų, tokių ascollapsible core slankmačiai. Mūsų gamyklos gaminamas pelėsis priima aukštos kokybės plieną, griežtą terminio apdorojimo procesą, patikimą struktūrą su tikslumu apdoroti, siekiant užtikrinti kokybę ir pagerinti gamybos automatizavimą ir efektyvumą. Jingzheng pelėsis yra įsipareigojusi tapti pasaulinės klasės plastiko pelėsių gamintojo, įsikūrusio kinijoje, aptarnaujančio pasaulį.

Rodyti daugiau

žINIOS

Plastikinių pelėsių gamintojai pristato pigių plastikinių formų vaidmenį rinkoje

Nepaisant daugybės naudos dirbant su plastikinių pelėsių gamintojais, svarbu pasirinkti gamintoją, kuris didžiuojasi kokybe ir patikimumu. Plastikinių formų gamintojų rinka yra labai konkurencinga, o ne visi gamintojai yra sukurti lygūs. Tyrimai, skaityti apžvalgas, ir paprašyti nuorodų prieš įsikurti gamintojui dirbti su.

2023-04-03 Rodyti daugiau

Plastiko pelėsių gamintojai: priding save dėl kokybės ir prieinamumo

Plastikinių formų gamintojai vaidina lemiamą vaidmenį gamybos pasaulyje. Be jų kompetencijos gaminant aukštos kokybės ir tikslumo inžinerijos formų, plastikinių gaminių gamyba būtų neįmanoma. Šios formos yra labai svarbios įvairioms pramonės šakoms-nuo gėrimų ir maisto pakuočių iki medicinos įrangos ir automobilių komponentų.

2023-03-31 Rodyti daugiau

Kaip pagerinti apdirbimo centro apdirbimo tikslumą

Faktinėje pramoninėje gamyboje yra daug dalių ar daiktų, kuriuos reikia apdoroti tam tikrų formų pagalba. Pelėsių apdorojimo procese dažnai reikia naudoti apdirbimo centrus, kad būtų galima remontuoti, apdoroti ir pagerinti viso pelėsio detales, kad galutinis apdorotas pelėsiai galėtų geriau patenkinti vėlesnių gamybos operacijų poreikius. Kaip pagerinti pelėsių perdirbimo tikslumą? Pažvelkime į šiuos dalykus.

2022-12-22 Rodyti daugiau

Ką atkreipti dėmesį į perdirbant įpurškimo formos

Įpurškimo formos yra viena iš plačiausiai naudojamų formų kosmetikos pramonėje ir kasdienių poreikių apdorojime. Pelėsių apdorojimo procese turėtų būti atliekamas visas gamybos procesas ir susijusios detalės, kitaip tai gali sukelti formos tikslumą.

2022-12-22 Rodyti daugiau

Mes turėtume atkreipti dėmesį į juos perdirbant įpurškimo formų

Įpurškimo liejimas iš tikrųjų yra įpurškimo liejimas. Tai svarbus gamybos įrankis įpurškimo liejimo gamykloje, nustatantis produkto formą ir dydį, taip pat jo išvaizdos švarumą. Pelėsių medžiaga paprastai yra plienas ir iš esmės susideda iš priekinės ir galinės formos. Įpurškimo formos kokybė gali tiesiogiai nustatyti produkto kokybę ir jo gamybos efektyvumą, kurių negalima ignoruoti įpurškimo gamybos procese. Čia, sekite mane pažvelgti!

2022-07-28 Rodyti daugiau

Šie punktai turi būti pažymėti, kai įpurškimo liejimo įrankiai

Neseniai daug partnerių paklausė, į kokius taškus reikia atkreipti dėmesį, kai įpurškimo liejimo, šiandien šanchajus paskelbė pažvelgti į kokius taškus reikia atkreipti dėmesį, kai įpurškimo liejimo!

2022-01-10 Rodyti daugiau

Kokį poveikį turi įpurškimo formos temperatūra formuojamai daliai?

Yra daug priežasčių, kurios daro įtaką injekcinio pelėsio aušinimui, pavyzdžiui, plastikinės dalies forma ir atskyrimo paviršiaus dizainas, aušinimo terpės tipas, temperatūra, srauto greitis, geometriniai parametrai aušinimo vamzdis ir mūsų erdvės išdėstymas, pelėsių medžiaga, Lydymosi temperatūra ir plastikinės dalies reikalavimai yra visi dėl įpurškimo formos temperatūros turi tam tikrą poveikį plastikinei daliai, dabar pažvelkime į detales.

2021-11-12 Rodyti daugiau

Are you clear about the conditions of injection molding?

Recently there are a lot of partners injection molding conditions what, the following I will take a look at the conditions of injection molding what aspects!

2021-11-12 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau