אודות

Zhejiang Taizhou Huangyan Jingzheng עובש ושות, בע"מ הוקם בשנת 1998. מתמחה בעיצוב, לפתח, ייצור ולספק כל הסיבוב משולב פתרון עבור כל סוגים של pipefitting תבניות. אנחנו אחד גדול עובש הולם צינור מייצר בסין. עבר את ISO9001-2001quality מערכת תעודת וקיבל יותר מ 20 פטנט tecnologiessuch ascollapsible core גולשים. לאחר יותר מ 20 שנים של מאמצים, jingzheng יצר גבוהה מוניטין בתחום של צינור הולם תבניות. יותר מ 85% של תבניות מיוצאים לאירופה, אמריקה, המזרח התיכון, דרום מזרח אסיה, אפריקה יותר מ 50 מדינות. העובש מיוצר על ידי המפעל שלנו מאמצת באיכות גבוהה פלדה, טיפול בחום הקפדנית תהליך, מבנה אמין עם דיוק עיבוד כדי להבטיח איכות ולשפר את אוטומציה ויעילות של ייצור. איכות והשירות מתחשב הם שלנו בלתי ניתן לשינוי העקרונות; כנות הראשונה והלקוח ראשון הם הפילוסופיה העסקית שלנו שאנחנו כבר רודפים ותרגול; JINGZHENG עובש מחויב להפוך ברמה עולמית פלסטיק עובש יצרן, המבוסס בסין, משרת את העולם.

ראה עוד

מרכז ידיעות

פלסטיק עובש יצרנים להציג את תפקיד של בעלות נמוכה פלסטיק תבניות בשוק

למרות יתרונות רבים של עבודה עם פלסטיק עובש יצרנים, חשוב לבחור יצרן שמתגאה עצמם על איכות ואמינות. את שוק עבור פלסטיק עובש יצרנים הוא מאוד תחרותי, ולא כל יצרנים נוצרו שווים. מחקר, לקרוא ביקורות, ולבקש אזכור לפני יישוב על יצרן לעבודה עם.

2023-04-03 ראה עוד

פלסטיק עובש יצרנים: Priding עצמם על איכות ומחיר סביר

פלסטיק עובש יצרנים לשחק תפקיד מכריע בעולם של ייצור. ללא שלהם מומחיות בייצור גבוהה-איכות והנדסת דיוק תבניות, הייצור של פלסטיק יהיה בלתי אפשרי. תבניות אלה הן קריטיות עבור מגוון רחב של תעשיות, מפני משקאות ומזון אריזה כדי רפואי ציוד רכיבי רכב.

2023-03-31 ראה עוד

כיצד לשפר את עיבוד דיוק של עיבוד מרכז

בפועל מתועש ייצור, יש הרבה חלקי או פריטים שצריכים להיות מעובד עם העזרה של מסוים תבניות כדי להשיג. בתהליך של עובש עיבוד, זה הוא לעתים קרובות הכרחי לשימוש מרכזי עיבוד כדי תיקון, תהליך ולשפר את פרטים של כל עובש, כך הסופי מעובד עובש יכול לענות טוב יותר על הצרכים של הייצור הבא פעולות. כיצד לשפר את דיוק של עובש עיבוד? בואו תסתכל הבא.

2022-12-22 ראה עוד

מה כדי לשים לב כאשר עיבוד הזרקת סוג תבניות

הזרקת תבניות הם אחד ביותר תבניות בקוסמטיקה בתעשיית העיבוד של יומי צרכי. בתהליך של עובש עיבוד, את כל ייצור תהליך ופרטים הקשורים צריך להיעשות, אחרת זה עלול להוביל את דיוק של עובש הוא מושפע.

2022-12-22 ראה עוד

אנחנו צריכים לשים לב אלה כאשר עיבוד הזרקת תבניות

הזרקה הוא למעשה הזרקה. זה חשוב ייצור כלי הזרקה צמח הקובע את צורה וגודל של מוצר כמו גם את ניקיון של המראה שלה. את עובש חומר הוא בדרך כלל פלדה ובעצם מורכב קדמי ואחורי עובש. האיכות של הזרקת עובש יכול ישירות לקבוע את איכות של המוצר שלה ייצור יעילות, שלא ניתן להתעלם בתהליך של ייצור הזרקת. כאן, בצע לי כדי תסתכל!

2022-07-28 ראה עוד

אלה נקודות חייב לציין כאשר הזרקה נוסע

לאחרונה, הרבה של שותפים שאלו מה נקודות חייב להיות לב כאשר הזרקה, היום שנחאי בולט כדי תסתכל מה נקודות חייב להיות לב כאשר הזרקה!

2022-01-10 ראה עוד

איזו השפעה הטמפרטורה של הזרקת עובש יש על יצוק חלק?

יש הרבה סיבות משפיע על קירור של הזרקת עובש, כמו הצורה של פלסטיק חלק והעיצוב של פרידה משטח, את סוג של קירור בינוני, טמפרטורה, קצב זרימה, פרמטרים גיאומטריים של קירור צינור ואת הסדר של מרחב שלנו, עובש חומר, להמיס טמפרטורת והדרישות של פלסטיק חלק הם כל לטמפרטורה של הזרקת עובש יש השפעה מסוים על פלסטיק חלק, עכשיו בואו נסתכל על פרטים.

2021-11-12 ראה עוד

הם אתה ברור על תנאי של הזרקה?

לאחרונה יש הרבה של שותפים הזרקה תנאי מה, הבא אני תסתכל בתנאים של הזרקה מה היבטים!

2021-11-12 ראה עוד

ראה עוד