درباره ما

ژجيانگ تايژو هوان جينگ مولد کو، در سال 1998 تاسيس شد تخصص در طراحی، توسعه، تولید و راه حل یکپارک تمام راه برای همه انواع حفاظت لوله. ما يکي از بزرگترين لوله هاي توليد در چين هستيم هدف پس از بیشتر از 20 سال تلاش، جینگ یک شهرت بالایی در زمینه حساس لوله ای ایجاد کرده است. بیش از ۸۵ درصد از حمایت ها به اروپا، آمریکا، خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، آفریقا و بیش از ۵۰ کشور صادر می شوند. مواد ساخته شده توسط کارخونه ي ما فولاد با کيفيت بالا، روند درمان گرمايي ساختار قابل اطمینان با پردازش دقیق برای مطمئن کیفیت و بهبود اتوماتیک و کاربردی تولید کیفیت اول و خدمات مهربون اصولات تغییر ناپذیر ما هستند صداقت اول و اول مشتری فلسفه تجاری ما هستند که ما دنبال و تمرین می کردیم "جنگ زنگ مولد" متعهده ي يک توليد کننده پلاستيکي در طبقه جهانيه خدمت به دنيا.

بیشتر ببینید

اخبار

یک راهنمای کامل برای تولید حرفه ای

معرفی: نقش نقش مهمی در تولید و پردازش ماشین نقش بسیار دارد. مخصوصا در قلمرو ساختن کپک در اين راهنما، ما در مورد پيچيده ي لوله هاي مناسب پي پي پي بررسي ميکنيم به شما درک باارزش و دانش فني هست بيايد اين موضوع رو به جزئيات بررسي کنيم درک حساسیت لوله های PP: لوله های جایی PP هستن


تزریق و تزریق پلاستیک


درک مؤلفه های کلید تزریق پلاستیک

فهرست: نمودار 2. نتيجه ي تزريق پلاستيکي به صنعت توليد رو انقلاب کرده تولید قطعات پیچیده و پایدار در یک مقیاس بزرگی ...اين مقاله هدف اينه که


توجه های طراحی برای ترکیب های مناسب PP

طراحی فشرده سازی PP روی چند عامل حیاتی تمرکز دارد. نخست، این کپک باید دروازه های مناسب و سیستم های دویدن را داشته باشد تا جریان صافی مواد مخدری مسخ شده را به حفاظت در حفره ها اجازه دهد. همچنین باید مشکلات کوچک و صفحات جنگ را در نظر بگیرد و مطمئن شود که مناسب نهایی با مشخصات مورد نیاز مطابقت دارد.


درک فشرده ی PP که تطبیق می شود

معرفی: PP (پیپوپیپیلن) ترکیب های فشرده ابزارهای تخصصی در فرایند تولید ترکیب های فشرده PP استفاده می شود. این کپک ها نقش مهمی در ایجاد اندازه های کیفیت بالا و پایدار برای کاربردهای صنعتی مختلف دارند. در این مقاله، ما جنبه های کلیدی از فشرده سازی PP و اهمیت آنها در فرایند تولید را کشف خواهیم کرد.


بیشتر ببینید