O NáS

Zhejiang taizhou huangyan jingzheng mould co., ltd byla založena v roce1998. Specializuje se na návrh, vývoj, výrobu a poskytování všestranného integrovaného řešení pro všechny druhy potrubních forem. jsme jedním z největších potrubních montážních forem v číně. has passed the ISO9001-2001quality system certificate and obtained more than 20 patented tecnologiessuch ascollapsible core sliders. Po více než dvaceti letech úsilí, jingzheng vytvořil vysokou pověst v oblasti potrubních forem. Více než 85% forem se vyváží do evropy, ameriky, blízkého východu, jihovýchodní asie, afriky a více než 50 zemí. Forma vyráběná naší továrnou přijímá vysoce kvalitní ocel, přísný proces tepelného zpracování, spolehlivou strukturu s přesným zpracováním, aby byla zajištěna kvalita a zlepšena automatizace a účinnost výroby.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Výrobci plastových plísní zavádějí roli nízkonákladových plastových forem na trhu

Navzdory mnoha výhodám práce s výrobci plastových plísní, je důležité vybrat výrobce, který se pyšní na kvalitu a spolehlivost. Trh výrobců plastových plísní je vysoce konkurenceschopný a ne všichni výrobci jsou stvořeni rovnými. Výzkum, přečtěte si recenze a požádejte o odkazy, než se usadí na výrobci, s kterým bude pracovat.

2023-04-03 zobrazit více

Výrobci plastových plísní: naléhají se na kvalitu a dostupnost

Výrobci plastových plísní hrají zásadní roli ve světě výroby. Bez jejich odborných znalostí při výrobě vysoce kvalitních a přesných strojírenských forem by výroba plastových výrobků byla nemožná. Tyto formy jsou zásadní pro širokou škálu průmyslových odvětví, od nápojů a obalů potravin až po zdravotnické vybavení a automobilové součásti.

2023-03-31 zobrazit více

Jak zlepšit přesnost obráběcího centra

V skutečné průmyslové výrobě existuje mnoho dílů nebo položek, které je třeba zpracovat pomocí určitých forem, aby bylo dosaženo. V procesu zpracování plísní je často nutné použít obráběcí centra k opravě, zpracování a zdokonalení detailů celé formy, aby konečná zpracovaná forma lépe vyhovovala potřebám následných výrobních operací. Jak zlepšit přesnost zpracování formy? Pojďme se podívat na následující.

2022-12-22 zobrazit více

Na co je třeba věnovat pozornost při zpracovávání forem typu vstřikování

Vstřikovací formy jsou jedním z nejpoužívanějších forem v kosmetickém průmyslu a při zpracování každodenních potřeb. V procesu zpracování plísní by měl být proveden celý výrobní proces a související detaily, jinak by to mohlo vést k přesnosti formy je ovlivněno.

2022-12-22 zobrazit více

Měli bychom na ně věnovat pozornost při zpracování vstřikovacích forem

Vstřikování je ve skutečnosti vstřikování. Je důležitým výrobním nástrojem vstřikovacího zařízení, které určuje tvar a velikost produktu a také čistota jeho vzhledu. Materiál formy je obvykle ocelový a v podstatě se skládá z přední a zadní formy. Kvalita vstřikovací formy může přímo určit kvalitu výrobku a jeho produkční účinnost, která nesmí být ignorována při výrobě vstřikování. Pojďte za mnou, abych se podíval!

2022-07-28 zobrazit více

Tyto body je třeba poznamenat při vstřikování nástrojů

V poslední době se spousta partnerů zeptala, na jaké body je třeba věnovat pozornost při vstřikování, dnes shanghai prohlásil, aby se podíval na to, na jaké body je třeba věnovat pozornost při vstřikování!

2022-01-10 zobrazit více

Jaký účinek má teplota vstřikovací formy na tvarovanou část?

Existuje mnoho důvodů, které ovlivňují chlazení vstřikovací formy, jako je tvar plastové části a konstrukce oddělovacího povrchu, typ chladicího média, teplota, průtok, geometrické parametry chladicího potrubí a uspořádání našeho prostoru, plísňového materiálu, Teplota tavenin a požadavky na plastovou část jsou pro teplotu vstřikovací formy, která má určitý dopad na plastovou část, nyní se podíváme na detaily.

2021-11-12 zobrazit více

Jste si jisti s podmínkami vstřikování?

V poslední době existuje mnoho partnerů vstřikování podmínky co, následující budu se podívat na podmínky vstřikování jaké aspekty!

2021-11-12 zobrazit více

zobrazit více